Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Utandım

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İlk yarıda F.Bahçe'nin yapamadığını Ertuğrul yaptı. Ertuğrul'un kafasından çıkan top Beşiktaş ağları ile buluşunca tribünde herkes birbirine baktı. Hiç kimse öküzün altında buzağı aramasın. Ertuğrul sapına kadar delikanlıdır. Futbolda her şey var. Ertuğrul kendi kalesine gol atan ilk oyuncu değil, sonuncusu da olmayacak. Herkes bunu böyle bilsin, keyif kaçıracak en ufak laf etmeye kalkışmasın.

Beşiktaş her maçına kazanmak için çıkar. Beşiktaşlı her futbolcunun kafasında daima galibiyet vardır. Beşiktaş'ı ürkek olduğu, savaşmadığı, yüreğini ortaya koymadığı için suçlayabiliriz. Bunun dışında tek kelime edemeyiz. Ben asıl Yankov'a birkaç laf etmek istiyorum. Beyefendi resmen yürüdü. Yetmiyormuş gibi sarı kartı varken, Moshoeu'yi arkadan eliyle tuttu, çekti. İlginçtir hakem Yankov'a kırmızı kartını çıkarmadı. Ama Toshack hemen Yankov'a kementi attı.

Hakem dedik, devam edelim. F.Bahçe'nin iki net gol pozisyonu çok açık ofsaytken ses çıkartılmadı. Yan hakemler hazırolda pozisyonları izlediler. Kemalettin ile Saffet golü yapamadılar ve yan hakemleri kurtardılar. Daha sonra Mehmet gole gidiyordu, ofsayt ile ilgisi yoktu. Yan hakem hemen bayrağını kaldırdı. Belki de Beşiktaş'ın bir golüne engel oldu. Hakem triosu kötüydü. Ancak onların hataları sonucu etkilemedi. Beşiktaş berbattı, çok berbattı. Hiçbir şey oynamadı ve yenildi. Böyle bir takımın yenilmesi kaçınılmazdı. Ben Beşiktaş adına utandım.Bunları da Beğenebilirsiniz