« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Utandım

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Orhan KAYNAR

Öncelikle Gençlerbirliği'nin hakkını yememek gerekir. Gerçekten, muhteşem bir futbol sergilediler. Özellikle ikinci yarıda. Ancak anlayamadığım bir şey var; Trabzonspor gibi bir takımın iki farklı skor yakalamış olmasına rağmen G.Birliği'nden tam 4 gol yemesi affedilir gibi değil. Ve işin ilginç yanı, Okan'ın oyuna girdikten sonra bu gollerin peşisıra gelmesiydi.

Önce hakem Bülent Uzun'u kutlamak gerekir. Dört dörtlük bir maç yönetti. Penaltı pozisyonunda da haklıydı, atılan diğer 8 golde de. Tartışılacak en küçük bir olay yok. Kendisini yürekten kutluyorum.

Ama Trabzonspor'dan utanç duyuyorum. Ne yazacağımı ben de kestiremiyorum. Yenilen gollere bakıyorum, olacak şey değil. Kaçan gollere bakıyorum, anormal bir görüntü. Son dakikalarda Trabzonspor eşitliği sağlıyor, bir bakıyoruz ki, yuvarlana yuvarlana bir top gidiyor, adeta ağır çekimde gibi, o da Trabzonspor'un kalesine giriyor; beşinci gol. Yok arkadaş, ben ne bu ligi, ne de böyle bir Trabzonspor'u hayal dahi edemem. Ve bu oyuncular dolar bazında para alıyor. Acaba bu paralar boğazlarından geçiyor mu?

G.Birliği'ni tüm yüreğimle kutluyorum. Sapına kadar mücadele ettiler. Golleri buldular ve bileklerinin hakkıyla üç puanı söke söke aldılar. Ancak bu Trabzonsporlu güçsüz oyunculara söyleyecek bir tek cümlem olacak; yaşamınız boyunca bu ayıp size yeter de artar bile.


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler