Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Utanç davasında zamanaşımı

  DHA
  04 Temmuz 2012 - 00:00Son Güncelleme : 03 Temmuz 2012 - 22:17

  Adana’da devriye görevi yapan jandarma ekipleri, 20 Aralık 2010’da, ormanlık alanda ıslak kağıda sarılı çıplak kız fotoğrafları buldu.

  Fotoğrafların S.D. (20) ile N.D.’ye (24) ait olduğu anlaşıldı. Jandarmanın bulduğu kız kardeşler, fotoğrafları 12 yıl önce babalarından boşanan anneleri Fahriye T.’nin zaman zaman para karşılığında birlikte olduğu ve kendilerini de birlikte olmaya zorladığı Kemal A.’nın (62) çektiğini söyledi. Kızlardan S.D., Kemal A.’nın her fotoğraf karesi karşılığında annelerine çeyrek altın verdiğini anlattı.

  Fuhuşa teşvikten 9 yıl 4 ay

  Kızlar, annelerinin başka erkeklerle ilişki anının zorla kendilerine seyrettirildiğini de öne sürdü. Bu iddialar üzerine, 28 Ocak 2011’de tutuklanan Fahriye T. ile kızlarla ilişkiye girdiği ve fotoğraflarını çektiği iddia edilen Kemal A. hakkında açılan dava sonuçlandı. Mahkeme heyeti, Fahriye T.’yi 2 kızını fuhuşa teşvik suçundan 9 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırdı. Tutuksuz sanık Kemal A. ve Fahriye T. çocuğun cinsel istismarı suçundan dolayı zamanaşımından ceza almaktan kurtuldu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı