« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Üstünel'den transfer açıklaması

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Haldun Üstünel, Antalya'ya giderken yaptığı açıklamada, transfer çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Haldun Üstünel, “Adnan Sezgin Bey şu anda yurt dışında. Kendisiyle bir rotasyon uyguluyoruz. İki günlük bir dinlenme sürecinde. Yarın kendisi de aramızda olacak. Çalışmalar devam ediyor. Bu maç sonrasında hocamızla bir toplantı yapacağız gerekli mevkilerle ilgili. Karar doğrultusunda da çalışmalara devam edip çalışmaları sonlandıracağız” diye konuştu.

Haldun Üstünel, bir soru üzerine de, gönderilecek futbolcuların şu an için belli olmadığını kaydetti.

Bir gazetecinin, “Frank Rijkaard'ın kadro seçimi ile ilgili eleştiriler var. Keita'nın disiplin gerekçesiyle oynatılmadığı söyleniyor” sorusu üzerine de Haldun Üstünel, şu ifadeleri kullandı:

“Hocamızın oyuncuların hafta içi performansına dayalı oyuncu seçimi bulunuyor. Sezon başında baktığınız zaman bu tercihleri kullandığı zaman sizler kamuoyunda rotasyon olarak algılıyordunuz ama ne zaman ki takım kötü gitmeye başladı, bir disiplin cezası veya cezalandırma gibi konular gündeme getirilip, bu tarz rotasyonların adı değiştiriliyor. Bizler bunu yadırgıyoruz. Hocamız oyuncuların performansına göre seçim yapıyor. Tabii ki uluslararası böyle bir markanın yaptığı tercihlere biraz saygı gösterilmesi gerekiyor. Onun için bizler hassas davranıyoruz ve hocamızın aldığı bütün kararların sonuna kadar arkasındayız” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler