« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Üstünberk: Çok yoruldum

Galatasaray Kulübü Basketbol Şubesi Sorumluluğundan istifa eden Hakan Üstünberk, görev süresi boyunca yorulduğunu, ailesi ve işlerine yeterince zaman ayıramadığını dile getirerek, “Gelmiş olduğumuz noktada başkanımız da bu kez beni anlayışla karşıladı, aileme ve işime sarılmama onay verdi” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Üstünberk, sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamasında, 22 aydır görevini yoğun bir şekilde sürdürdüğünü kaydederek, “Görevim esnasında gerek aileme gerekse işlerime yeterince vakit ayıramadım. Bu uzun süreç şahsımı da oldukça yormuştur. Bir süreden beri Sayın Başkanımız Ünal Aysal'a bayrağı yukarıda belirttiğim sebeplerden dolayı devretmek istediğimi ifade ettim. Ancak değerli başkanımız başarılı giden şubenin yöneticisini değiştirmek istemediğini, bunun bir Galatasaraylılık görevi olduğunu söyleyerek bu talebimi kabul etmedi. Gelmiş olduğumuz noktada başkanımız da bu kez beni anlayışla karşıladı, aileme ve işime sarılmama onay verdi” ifadelerini kullandı.

Görev yaptığı süre boyunca kendisine desteğini esirgemeyen Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal başta olmak üzere, yönetim kurulu üyelerine, teknik ekiplere, sporculara ve sarı-kırmızılı taraftarlara teşekkür eden Üstünberk, “Bundan sonra da elimden geldiğince kulübümüzün hizmetinde olacağımı tüm dostlarımla paylaşır, saygılarımı sunarım” dedi.

-Galatasaray Kulübü teşekkür etti-

Galatasaray Kulübü de hizmetlerinden dolayı Hakan Üstünberk'e teşekkür etti.

Kulübün internet sitesinde yayınlanan teşekkür mesajında, “Bir süredir ailevi ve özel sebeplerden dolayı büyük bir özveri ile yürüttüğü Basketbol Şube Sorumluluğu görevini devretmek istediğini ifade eden, ancak başkanımızın özel ricasını kırmayarak, görevine devam etmiş olan Sayın Hakan Üstünberk bugün itibariyle görevini devretmiştir” denilerek, şu ifadelere yer verildi:
“Seçildiğimiz tarihten bu yana Sayın Hakan Üstünberk, Galatasaray'ın gerçek evladı olarak bu görevini hakkaniyetle ifa etmiştir. Kendisine göstermiş olduğu özverili çalışmalardan dolayı şükranlarımızı sunarken, tüm teknik ekiplerimizin ve basketbol takımlarımızın yine eskisi gibi tam destekle yanlarında olduğumuzu kamuoyuna duyururuz.”


Bunları da Beğenebilirsiniz