Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Üste para istedik

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray Başkanı Faruk Süren, Jet-Pa'dan kendilerine teklif ettiği Sergen'i sarı kırmızılı takımda oynatmak için 1 milyon dolar istediklerini açıkladı.

<ı>Şartlar sıralandı

G.Saray Başkanı Faruk Süren, Jet-Pa'nın İstanbulspor'dan aldığı Sergen Yalçın'ı kendilerine de teklif ettiğini ancak bazı şartlar öne sürdüklerini söyledi. Süren, kendi isteklerini Jet-Pa'ya ilettikleri ni ancak olumlu yanıt gelmediğini belirtti.

<ı>Para vermelisiniz

Süren, ‘‘Jet-Pa, bize gelerek Sergen'i Galatasaray'da oynatmak istediklerini söyledi. Biz de onlara Fatih Terim'in onayını alacağımızı, ayrıca Sergen'i G.Saray'da oynatmak istiyorsanız 1 milyon dolar açıktan para vermelisiniz dedik’’ dedi.

<ı>Sözlü istek yaptılar

Süren ‘‘Ayrıca Jet-Pa'nın forma reklamını vermek isterseniz 2 milyon dolar ödemeniz gerekir’’ dediklerini de söyledi. Süren, Jet-Pa'nın Hakan Şükür için resmi başvuruda bulunmadığını ama kendilerinden sözlü olarak istediklerini belirtti.

<ı>Hakan ile anlaşmalılar

Süren, ‘‘Jet-Pa, Hakan Şükür'ü istiyorsa önce futbolcu ile anlaşmalı. Eğer iki taraf anlaşırsa bize gelirler, masaya oturur uygun koşullar oluşursa evet deriz. Ancak bunlar olmadan bu konuda bir şey söylemek doğru olmaz’’ diye konuştu.

Galatasaray'da Hakan sevinci

G.Saray'ın önceki günkü idmanında PAF takımla oynanan maçta sakatlanan Hakan Şükür'ün, yarınki Altay maçında oynayacağı açıklandı. Hafif sakatlıkları bulunan Hagi ve Popescu da takımdaki yerlerini alacak.
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler