« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Usta'ya aferin

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Sanlı SARIALİOĞLU

Beşiktaş iyi oynamaya, çok iyi oynamaya başladı. Hele hele Mehmet olağanüstü... Oynuyor, oynatıyor, görkemli goller atıyor. Aferin Mehmet. Aferin aslanım. Seni bu görüntünle izlemek gerçekten büyük mutluluk, büyük zevk. Büyük ustanın özellikle ikinci golünü ayağa kalkarak alkışladım. Büyük futbolcular, takımlarının işte böyle zor günlerinde ortaya çıkarlar.

Mehmet'e bravo, taraftara da bravo... Beşiktaş'ın ligde UEFA Kupası dışında iddiası kalmadı ve tribünde 11 bin kişi... Helal olsun hepsine, koşmuşlar gelmişler. Taraftar tribünde takımını gönülden desteklerken, futbolcu da onları mahçup etmemek için elinde avucunda ne varsa sahaya döktü.

Daha ilk yarıda fark olurdu... Nelen kaçtı neler... Ben sayamadım. Kaçırdılar ama yılmadılar, inançlarını yitirmediler. Sürekli golü düşündüler. Sonunda da amaçlarına ulaştılar.

Beşiktaş'ın ilk golünde ofsayt var mıydı, tribünden anlayamadık. Televizyona bakıp göreceğiz. Ancak bu gol ofsayt bile olsa Beşiktaş maçı kazanmayı kafasına koymuştu. Kayserispor'un dün Kartal'dan puan koparması olanaksızdı. İki kanat iyi kullanılıyordu. Yusuf enfes paslar veriyordu. Amokachi rakip savunmayı durmadan hırpalıyordu. Yankov orta alanda denge unsuruydu. Tek aksayan Oktay'dı. Zaten Oktay gerçek performansına biraz yaklaşsaydı Beşiktaş tarihi bir skorla sahadan ayrılırdı.Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler