ANKARA HABERLERİ

Ustalık sınıfları

Hürriyet Haber
27.03.2017 - 16:04Son Güncelleme :

Şef Gürer Aykal ve piyanist Gülsin Onay, Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi’nde gerçekleştirilecek derslerde öğrencilerle buluşacak. Gürer Aykal’ın katılacağı Şeflik Ustalık Sınıfı 28-30 Mart’ta, Gülsin Onay Piyano Ustalık Dersleri 4-7 Nisan tarihlerinde yapılacak. 

Hürriyet Haber

Şeflik Ustalık Sınıfı, teorik çalışmalarla başlayacak. Başkent ve Hacettepe üniversitelerinin katkılarıyla gerçekleştirilen ustalık sınıfına Ankara Gençlik Senfoni ve Bilkent Gençlik Senfoni Orkestraları ile Orkestra Akademik Başkent katılacak. Aktif katılımın 20 kişi ile sınırlı olduğu derslerde kişi başı 30 dakika çalışma olanağı sağlanacak. Ustalık derslerine pasif olarak herkes katılabilecek.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Ustalık sınıfları hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2017 tarihinde saat 16 04’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ustalık sınıfları haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı