İSTANBUL HABERLERİ

Usta oyuncu Göktay, "Yaşamak Güzel Şey”in çekimlerinde duygusal anlar yaşadı

DHA
30.03.2017 - 12:24Son Güncelleme :
DHA

Orhan SENCER / İSTANBUL, (DHA) - TİYATRO ve sinema oyuncusu Zihni Göktay, 14 Nisan'da vizyona girecek “Yaşamak Güzel Şey” filminin çekimleri sırasında duygusal anlar yaşadı.

Usta oyuncu Zihni Göktay, 35 yıl önce Kemal Sunal ve yönetmen Natuk Baytan ile birlikte “Atla Gel Şaban” filminin çekimleri sırasında girmek istedikleri, fakat o dönem yasak olduğu için giremedikleri Atatürk Arboretumu’na ilk kez 35 yıl sonra “Yaşamak Güzel Şey” filminin çekimlerinde girdi. Duygusal anlar yaşayan Göktay, “Hayatımın en özel ve anlamlı sahnelerinden biriydi. Bu film ile 35 yıllık bir anı yeniden canlandı. Set ekibiyle birlikte dostlarımı andık. İnşallah ileriki yaşlarda da sevdiğim insanlarla çekim yapma fırsatı buluruz” dedi.

(Fotoğraf)

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Usta oyuncu Göktay, "Yaşamak Güzel Şey”in çekimlerinde duygusal anlar yaşadı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2017 tarihinde saat 12 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Usta oyuncu Göktay, "Yaşamak Güzel Şey”in çekimlerinde duygusal anlar yaşadı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı