« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Usta’dan çırağa öğütler

Fenerbahçe’ye veda etmeye hazırlanan dünyanın gelmiş geçmiş en ünlü sol beki Roberto Carlos, Brezilya milli takımında ve Fenerbahçe’de formasını teslim ettiği Dos Santos’a öğütler vererek destek oluyor.

Süleyman ARAT
SON GÜNCELLEME

Çırağına tecrübelerini aktaran büyük usta,  tüm bildiklerini her kulvarda varisi olan Dos Santos’a aktarıyor. Sarı lacivertli forma altında nasıl davranması gerektiğini ve sol bek mevkiinde nelere dikkat etmesi gerektiğini anlatan Carlos’u Dos Santos büyü bir dikkatle dinliyor ve sürekli ‘Tamam’ diyerek anlatılanlardan ders çıkarttığını belirtiyor. Dün yapılan son antrenmanda da halef selef yan yana koşarak dakikalarca sohbet ettiler. Antrenmanı izleyenler “Carlos büyük insan, çok mütevazı. Formasını emanet edeceği gence bakın nasıl destek oluyor, öğüt veriyor, moral veriyor” demekten kendilerini alamadılar.

Bu arada kulüple mali konuda tam bir uzlaşı sağlayamadığı ve küçük pürüzleri görüşen Carlos’un Brezilya’ya gidiş tarihi bu nedenle net olarak beli olmadı. Sambacın ‘Cuma günü gideyim tekrar dönerim’ sözüne kulüp yetkililere ‘olmaz’ derken konunun bugün maçtan sonra netlik kazanacağı öğrenildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler