"Cenker Tezel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Cenker Tezel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Cenker Tezel

Usta balıkçı

Ünlü işadamı Rahmi Koç, Nazenin 4 adlı teknesiyle çıktığı dünya turuna devam ediyor.

Los Hermans’tan ayrılıp ABC (Aruba, Bonaire, Curacao) adaları grubuna doğru yol alan ekip, Islas de Aves’de yüzme ve yemek için mola verdi. Burada biri dorado, diğeri tuna olmak üzere iki de balık tutan ve akşam yemeğinde bunları pişirip güzel bir balık keyfi yapan Koç ile ekibi, daha sonra Venezuella kıyılarından ayrılıp Kolombia kıyılarına vardı.

Kar Akmerkez’e yaradı

İstanbul aniden bastıran kara teslim oldu, birçok kişi kendilerini evlerine kapadı, eğlence turlarına mola verildi. Gece kulübü, bar ve restoran programları iptal edilirken, dört duvar arasına tıkılıp kalmak istemeyen ünlü simalar ise kendilerini Etiler’deki alışveriş merkezi Akmerkez’e attı. Kiminin tercihi sinemaydı, kimi alışveriş yaptı, kimi sadece bir şeyler yiyip içmek için uğramıştı. İşte önceki gün Akmerkez’den insan manzaraları...


Zeynep Tokuş, altı aydır birlikte olduğu Alp Nuğoğlu ile alışveriş merkezinin sinema katında çıktı karşımıza... Çift, vizyona geçtiğimiz günlerde giren ‘Hırsız Var’ filmini izledi.

Kız arkadaşı ile Vakko’da alışveriş yaparken rastladığımız Gökmen Gökbakan, biz kendisini görüntülerken ‘Burada sizin için uygun bir kıyafet var’ deyip, üstünde ‘Paparazzi’ yazan tişörtü gösterdi. Sonradan bu tişörtü almaya karar veren Gökbakan, kasaya giderken de ‘Gece eğlenceye çıkarken sizin için giyeceğim bunu’ dedi.

Kısa süre önce bir bebek sahibi olan Emre Kınay-Emine Ün çifti, önce çocukları için giysi aldı, ardından Makro’ya uğrayarak mutfak alışverişlerini yaptı.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI