Gündem Haberleri

GÜNDEM

  USRobotics’ten iki yeni Skype ürünü

  Hürriyet İnternet
  24 Ağustos 2006 - 10:19Son Güncelleme : 24 Ağustos 2006 - 10:26

  İnternet ve ağ bağlantı ürünleriyle tanınan USRobotics, Skype tarafından sertifikalandırılmış iki yeni VoIP ürününü duyurdu. USR9601 ve USR9602, sahip oldukları özelliklerle İnternet üzerinden sesli haberleşme deneyimini bir adım ileri götürüyor. Yeni ürünlerle birlikte USRobotics'in Skype sertifikalı ürünlerinin sayısı beşe ulaştı.

  Yeni ürünler, USR9601 USB İnternet Telefonu ve USR9602 USB Mini İnternet Telefonu olarak adlandırıldı. Her iki ürün de Skype ile mükemmel şekilde entegre oluyor ve bir USB portuna takılarak dünyanın her yeriyle İnternet üzerinden sesli haberleşme yapılmasını sağlıyor.

   

  Yeni ürünler, İnternet görüşmelerinde karşılaşılan bir sorun olan "tünel sesi"ni ortadan kaldırırken, sesin yankılanmasını da engelliyor. Telefonların üzerindeki bütünleşik tuş takımıyla Skype kullanıcılarına ulaşmak kolaylaşırken, hızlı arama tuşlarıyla da telefon görüşmesi yapmak hem hızlanıyor, hem basitleşiyor.

   

  USR9601 USB İnternet Telefonu, parlak, yüksek çözünürlüklü, mavi ışıkla aydınlatılan bir LCD ekrana sahip. Böylece, aranacak kişilerin bilgilerine, çağrı durumuna ve arayan kişinin numarasına kolayca ulaşılabiliyor. USR9602 USB Mini İnternet Telefonu ise giriş seviyesi bir telefon olarak tasarlanmış. USR9602'yi özellikle ucuz kulaklıklar ve mikrofonlarla kalitesiz görüşmeler yapmak durumunda kalan Skype kullanıcılarının beğenerek satın alınacağı düşünülüyor.

   

  USRobotics'in Skype sertifikalı ürün ailesine sonbaharda yeni ürünler eklemesi bekleniyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı