KIRKLARELİ HABERLERİ

Üsküp beldesinde mobil PTT aracı hizmet vermeye başladı

DHA
28.05.2018 - 13:02Son Güncelleme :
DHA

Vahit İŞBAŞARAN/KIRKLARELİ(DHA)-KRKLARELİ’ nin Üsküp beldesinde PTT Başmüdürlüğü’ne ait mobil PTT aracı hizmet vermeye başladı.

PTT Genel Müdürlüğü tarafından “PTT Her Yerde”  sloganıyla hizmete sunulan mobilize PTT aracı, beldede eksikliği önemli ölçüde hissedilen PTT şubesi eksikliğini de gidermiş olacak. Hizmete giren mobil PTT aracı vasıtasıyla vatandaşlar; havale, maaş çekme, kargo, fatura ödeme, posta işlemleri,  kredi kartı ödemesi vb. tüm işlemleri gerçekleştirebilecekler. Mobil PTT aracı hafta içi her gün 08:30 ile 17:00 saatleri arasında beldenin Çarşı Meydanı Kapalı Dere üzerinde faaliyet gösterecek. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Kırklareli PTT Baş Müdürü Ali Sevinç  “Mobil araçlarımız da PTT merkezlerinde yapılan tüm işlemler yapılmaktadır. Üsküp gibi önemli bir beldemizde böyle bir hizmeti faaliyete geçirdiğimiz için mutluluk duyuyoruz. Üsküp halkının ayağına hizmet getirmek için buradayız. Mobil aracın hizmete girmesinde bizlere destek olan Üsküp Belediye Başkanı Hüseyin Kasap’a teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.  Konuyla ilgili  açıklama yapan Belediye Başkanı Hüseyin Kasap  ise; “Beldemizde PTT şubesinin olmaması bizleri son derece mağdur ediyordu. Mobil PTT aracı ile bu sorunumuz da çözüme kavuşmuş olacak. Ben göstermiş olduğu hassasiyet ve vermiş olduğu destek için PTT Baş Müdürü Ali Sevinç’e,  Kırklareli PTT Merkez Müdürü Bülent Alagöz’e ve emeği geçen PTT çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Kırklareli haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Kırklareli haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Üsküp beldesinde mobil PTT aracı hizmet vermeye başladı haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı