Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Üsküdar BLD'yi tebrik ediyorum

Hentbol Federasyonu Başkanı Bilal Eyüboğlu, Bayanlar Hentbol Süper Ligi'nde şampiyon olan Üsküdar Belediyesi'ni tebrik etti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Eyüboğlu, erkeklerde sezonun şampiyonunun belirlenmesinin ardından bayanlarda da sezonun tamamlandığını, İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Üsküdar Belediyesi arasında oynanan final serisinin çok çekişmeli geçtiğini ifade etti.

Final serisinde Üsküdar Belediyesi'nin galip geldiğine işaret eden Eyüboğlu, “Uzatmalara gidilen maçta mutlu sona ulaşan Üsküdar Belediyesi'ni tebrik ediyorum, hayırlı olsun. Bu sezon uygulanan play-off sistemi de gayet güzel oldu. Olumlu tepkiler aldık” dedi.

ŞAMPİYONLUK 7 YIL SONRA GELDİ

Sezonu şampiyon tamamlayan Üsküdar Belediyesi'nin antrenörü Kadir Ayar da en son 2004 yılında aynı teknik ekip ve oyuncularla şampiyonluk yaşadıklarını belirterek, 'Son 3 yıldır Türkiye Kupası'nı almamıza rağmen, şampiyonluğu son saniyelerde kaptırıyorduk. Bu sene, İzmir Büyükşehir Belediyesi karşısında son saniyelerde maçı uzatmaya götürüp, mutlu sona ulaştık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Omuz omuza vererek, mutlu sona ulaştık” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler