UŞAK HABERLERİ

Uşak'ta 6 doktora teşekkür belgesi

DHA
31.03.2016 - 11:06Son Güncelleme :
DHA

SAĞLIK Bakanlığı tarafından Uşak'ta yılın doktoru seçilen altı kişiye teşekkür belgeleri, Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Yalçın Atlı tarafından verildi.
Sağlık Bakanlığı, tıbbi ve mesleki alanlarda yapmış oldukları başarılı çalışmalar nedeniyle Uşak Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği'ne bağlı olarak hizmet veren Uşak Devlet Hastanesi Dahiliye Uzmanı Uzm. Dr. Canan Akkuş, Sivaslı Devlet Hastanesi Dahiliye Uzmanı Dr. Mehmet Ulu, Eşme Devlet Hastanesi Aile Hekimi Umut Yavuz Ataş, Banaz Devlet Hastanesi Dahiliye Hekimi Emin Gemcioğlu, Uşak Devlet Hastanesi Çocuk Hastalıkları Uzmanı Recep Erdoğan ve Uşak Devlet Hastanesi Kalp Damar Cerrahı Uzmanı Dr. Aydın Koç'u yılın hekimi olarak belirledi. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu adına
doktorlara belgeleri, Uşak Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Uzm. Dr. Yalçın Atlı ve Tıbbi Hizmetler Başkanı Op. Dr. Mehmet Fatih Zeren tarafından verildi.
Genel Sekreter Atlı, "Tüm çalışanlarımıza değer verip onların yanında olmaya çalıştık, sıkıntı ve sorunlarını çözerek, rahat ve moralleri yüksek bir şekilde vatandaşa hizmet sunmaları için gayret içinde olduk. Genel olarak tüm doktor arkadaşlarımız ve çalışanlarımız mesleklerini, işlerini başarılı bir şekilde yürütmek için canla başla çalışıyor. Bu nedenle yılın doktoru seçilen sağlık personelimize Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Müezzinoğlu tarafından teşekkür belgesi gönderildi. Tüm meslektaşlarım adına belgeleri almaya hak kazanan doktorlarımızı kutluyorum" dedi.
Ödüle layık görülmekten duyduğu mutluluğu dile getiren doktorlar ise, "Bu ödülü tüm sağlık çalışanları adına alıyoruz, sağlık hizmeti bir ekip işi, onlara ithaf ediyoruz. İnşallah daha güzel, sağlıklı, sağlıkta şiddetin olmadığı günler geçiririz" dedi.

Yavuz KUŞDEMİR / UŞAK, (DHA)
FOTOĞRAF

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Uşak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Uşak ilinden Uşak'ta 6 doktora teşekkür belgesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 11 06’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Uşak'ta 6 doktora teşekkür belgesi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı