Ege Haberleri

  Uşak'ta 215 işçi alınacak

  Yavuz KUŞDEMİR / UŞAK, (DHA)
  19.01.2012 - 17:14 | Son Güncelleme:

  Türkiye İş Kurumu (İşkur) Uşak İl Müdürlüğü, Toplum Yararına Çalışma Programı kapsamında bazı kurum ve kuruluşlarda geçici süreli istihdam edilmek üzere toplam 215 kişinin işe alınacağını duyurdu.

  Türkiye İş Kurumu (İşkur) Uşak İl Müdürlüğü, Toplum Yararına Çalışma Programı (TYÇP) kapsamında kurum ve kuruluşlarda geçici süreli istihdam edilmek üzere toplam 215 kişinin işe alınacağını duyurdu.
  İşkur Uşak İl Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, “Uşak Milli Eğitim Müdürlüğü'ne 92, Banaz, Eşme ve Ulubey İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri'ne toplam 62, Uşak Orman İşletme Müdürlüğü'ne 25, Banaz Orman İşletme Müdürlüğü'ne 20 ve Uşak İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne 16 olmak üzere toplam 215 geçici işçi alımı yapılacak. Müracaatların İşkur Uşak İl Müdürlüğü'ne şahsen yapılması gerekmektedir. Katılımcı sayısının istihdam edilecek kişi sayısından fazla olması durumunda katılımcılar noter kurası ile belirlenecek. Uşak ve ilçe Milli Eğitim Müdürlükleri ile Orman İşletme Müdürlükleri'nde istihdam edilecek kişiler 4 ay, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nde istihdam edilecekler ise 8 ay çalıştırılacak” denildi. Başvuruların 3 Şubat'ta sona ereceği bildirildi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı