« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Uşak Üniversitesi Hız Kesemeden Çalışıyor

Erkekler İkinci Ligi’nde yer alan Uşak Üniversitesi, yeni sezon için birinci etap kamp çalışmalarını sürdürüyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

TB2L takımlarından Uşak Üniversitesi, geçtiğimiz Cuma günü sezon açılışı yaptıktan sonra Grand Uşak Otel Spa’da birinci etap kamp çalışılmalarını günde çift antrenman yaparak sürdürüyor.

Kampı ziyaret eden yönetici Ahmet Ali Dinç öncelikle Uşak’ta böyle bir kamp merkezi olduğu için çok şanslı olduklarını belirterek, “Uzun bir sezon olacak ve biz sezon başladığında hazır olmak istiyoruz . Ben, Yönetim Kurulu ve Başkanımız adına öncelikle Ören Grand Uşak Genel Müdürü İbrahim Kul Bey’e Uşak’a böylesine güzel bir turizm tesisi kazandırıp bizlerli burada ağırladıkları için çok teşekkür ediyorum” dedi .

Antrenör Ozan Bulkaz ise kampın çok verimli geçtiğini ifade ederek, “Temek devamlılık çalışmalarının ardından topla fundemantal çalışmalarına başlayacağız. Bu sene sezon Federasyon Kupası ile erken başlıyor, bu bizim için oldukça iyi bir hazırlık dönemi olacak. Çok genç fakat bir o kadar da iddialı bir ekip kurduk . Sezon içersinde iddiamızı parkelere taşıyıp, bizleri izlemeye gelenlere çağdaş basketbol izlettirmek istiyoruz” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler