UŞAK HABERLERİ

Uşak’ta Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’ne Yeni Yatırımlar

IHA
03.07.2015 - 16:22Son Güncelleme :

Uşak Mehmet Akif Ersoy mahallesindeki çalışmaları inceleyen Belediye Başkanı Nurullah Cahan

IHA

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nin bazı kısımlarında alt yapı ve üst yapı çalışmaları ile bölgeye ivme kazandıracaklarını kaydetti.
Uşak Belediyesi kentin dört bir yanında yaptığı çalışmaların yanında Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde de çalışmalarına hız verdi. Bu bağlamda mahallede kanalizasyon ve yeni yol yapımı çalışmaları sürüyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Nurullah Cahan, mahallenin yapılan çalışmalar ile daha güzel bir hale geleceğini kaydetti. Bölgede yollar ile ilgili sıkıntı olduğunu gördüklerini vurgulayan Cahan, “Burada özellikle daha önce imar yolları olmasına rağmen, yolların açılmadığını gördük. Ayrıca yeni kırk metrelik yol çalışmalarımız gibi ana arter çalışmalarımız da bölgeden geçiyordu. Burayı çalışmalar neticesinde alt yapısı ve yolları ile birlikte hizmete sokacağız. Yapacağımız çalışma Malkoçoğlu Okulumuzun öğrencilerinin de okula rahatça gelmelerini sağlayacak. Ayrıca çözülemeyen bu sorunu bitirmekle beraber mahallemizin gece kondu görünümünden çıkmasını da sağlayacağız. Bölgede daha sonra sosyal alanlar için çalışmaları yapılacak. Halka hizmetin Hak’ka hizmet olduğu anlayışı ile projelerimize devam edeceğiz” ifadesini kullandı.
Bölgedeki vatandaşların taleplerini dikkate almayı sürdüreceklerini aktaran Cahan, bu sayede daha yaşanılabilir bir mahalleye ortak akıl ile varacaklarını dile getirdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Uşak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Uşak ilinden Uşak’ta Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’ne Yeni Yatırımlar hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 03 Temmuz 2015 tarihinde saat 16 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Uşak’ta Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’ne Yeni Yatırımlar haberi güncellenecektir.

UŞAK NAMAZ VAKİTLERİ

11 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  06:19
 • Guneş
  08:03
 • Öğle
  13:07
 • İkindi
  15:34
 • Akşam
  17:49
 • Yatsı
  19:22
Sayfa Başı