UŞAK HABERLERİ

Uşak’ta AB Uyum, Danışma Ve Yönlendirme Kurulu Toplantısı Yapıldı

IHA
23.10.2015 - 11:50Son Güncelleme :

Uşak'ta yapılan AB Uyum toplantısından bir kare

IHA

Uşak AB Uyum, Danışma ve Yönlendirme Kurulu 2015 yılı 2. toplantısı Uşak Üniversitesi’nde yapıldı. Vali Yardımcısı Halil İbrahim Ertekin başkanlığında yapılan toplantıya İlçe Kaymakamları ile Üniversite, Belediye, İl Müdürlükleri ve STK temsilcileri katıldı.
Vali Yardımcısı Halil İbrahim Ertekin yaptığı açılış konuşmasında; Uşak’ta birçok alanda potansiyeli olan ve hızla gelişen bir kent olduğuna değinerek, Avrupa Birliği, Kalkınma Ajansı ve diğer ulusal ve uluslararası fon kaynaklarından İlimizdeki kamu kurumlarının, işletmelerin ve sivil toplum kuruluşlarının daha fazla yararlanması için çalışıldığını belirtti.
Toplantıda Uşak Valiliği AB ve Dış İlişkiler Koordinasyon Merkezi tarafından Erasmus Programı, İstihdam ve Sosyal Yenilik Programı (EaSI), İşletmelerin ve Kobilerin Rekabet Edebilirliği Programı (COSME) ve Horizon 2020 Programı teklif çağrıları ile ilgili sunum yapıldı ve Engelliler Destek Programına yapılan proje başvuruları hakkında bilgi verildi. Ayrıca Zafer Kalkınma Ajansı Uşak İl Koordinatörlüğü tarafından Teknik Destek ve Doğrudan Faaliyet Desteği Programları ve TKDK Uşak İl Koordinatörlüğü tarafından Kırsal Kalkınma (IPARD) Programı ile ilgili sunum yapıldı.
Uşak’ta uygulanabilecek projeler ve işbirliği içerisinde yapılabilecek çalışmalar hakkında UDYK üyelerinin ve katılımcıların görüş ve önerilerini bildirmesiyle toplantı sona erdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Uşak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Uşak ilinden Uşak’ta AB Uyum, Danışma Ve Yönlendirme Kurulu Toplantısı Yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 23 Ekim 2015 tarihinde saat 11 50’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Uşak’ta AB Uyum, Danışma Ve Yönlendirme Kurulu Toplantısı Yapıldı haberi güncellenecektir.

UŞAK İLÇELERİ

UŞAK NAMAZ VAKİTLERİ

02 Aralık 2017, Cumartesi
 • İmsak
  06:12
 • Guneş
  07:55
 • Öğle
  13:03
 • İkindi
  15:33
 • Akşam
  17:49
 • Yatsı
  19:21
Sayfa Başı