UŞAK HABERLERİ

Uşak’ın Yeni Valisinden İlk Ziyaretler

IHA
05.09.2015 - 13:12Son Güncelleme :

Uşak Valisi Ahmet Okur, Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan'ı makamında ziyaret etti.

IHA

Göreve başlayan Uşak Valisi Ahmet Okur’u gelişinde ziyaret eden Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan’ı vali Okur iade ziyaretinde bulundu. Vali Ahmet Okur Uşak Belediyesini ziyaretinde Belediye Başkanı Nurullah Cahan tarafından belediye girişinde karşılandı.
Vali Okur Belediye Başkanı Cahan’a gelişindeki sıcak karşılama sebebiyle teşekkür etti. Başkan Cahan ziyaret sırasında Uşak’taki belediye hizmetleri ve yürütülen çalışmalar hakkında Vali Okur’a bilgi verdi. Vali Okur, “Belediyeler, hemşehrilerin yerel mahiyette ortak ihtiyaçlarını karşılamak üzere faaliyet gösteren mahalli idare kuruluşlarıdır. Şehirlerde ve beldelerde vatandaşa sunulan hizmetin büyük bir kısmı belediyeler tarafından üretilir ve yönetilir. Valilik olarak şehrimizin öncelikleri doğrultusunda belediyemiz ile işbirliği içinde yapacağımız çalışmalar şehrimizin genel anlamda kalkınma ve gelişmesini sağlayacaktır. Başkanımızın kamuoyu ile paylaştığı ve bir kısmı tamamlanmak üzere olan projelerin hayata geçirilmesiyle kentimizin çehresinin değişeceğini umuyorum” dedi.
Uşak’ın sürekli büyüyen ve gelişen bir şehir olduğuna dikkat çeken Vali Okur, kurumlararası işbirliğinin önemine vurgu yaptı. Vali Okur "Bizler şehrimizin daha iyi bir konuma gelmesi için başta yerel yönetimler olmak üzere kentin tüm aktörleriyle işbirliği yapılmasının gereğine inanıyoruz” dedi.
Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Vali Okur’un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirterek Uşak’ın büyüme ve gelişme hedeflerine ulaşması için yüksek bir tempo ile çalıştıklarını ifade etti. Başkan Cahan, "İlimizde göreve başlayan Valimiz Sayın Ahmet Okur’a görevinde başarılar diliyorum. İlimizin kalkınma ve gelişmesi yönünde kendilerinin yakın desteğini hissetmek bizleri mutlu etmiştir” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Uşak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Uşak ilinden Uşak’ın Yeni Valisinden İlk Ziyaretler hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 05 Eylül 2015 tarihinde saat 13 12’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Uşak’ın Yeni Valisinden İlk Ziyaretler haberi güncellenecektir.

UŞAK NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  06:20
 • Guneş
  08:05
 • Öğle
  13:07
 • İkindi
  15:34
 • Akşam
  17:49
 • Yatsı
  19:22
Sayfa Başı