« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Usain Bolt aşkta da hızlı

Dünyanın en hızlı adamı Jamaika'lı ünlü atlet Usain Bolt, bu günlerde magazinsel hayatı ile de gündemden düşmüyor. İşte haberin detayları...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Londra'da düzenlenen Olimpiyatlar'dan önce model Megan Edwards ile tanışan Bolt, yeni sevgilisi ile gece hayatına hızlı bir giriş yaptı.

The Sun'da yer alan habere göre; Megan, Bolt'un Olimpiyatlarda kazandığı başarıları kutlamak için yaptığı partiye de katıldı. O gecede çok eğlenen ve şarkı söyleyip, DJ'lik yapan Bolt için partiye katılanlardan birisi, "Müthiş bir geceydi. Herkes,özellikle kızlar Bolt'un dikkatini çekmeye çalıştı fakat onun gözü sadece Megan'daydı. Megan tüm gece Bolt'un yanındaydı." dedi.

İkili daha sonra gece 2 sularıdan Jamaikalı sporcular Yohan Blake, Amir Khan, ve Lennox Lewis ile hip-hop şarkıcısı Nas'ın da bulunduğu bir kulübe gittiler. Megan'ın bir arkadaşı yaptığı açıklamada, "Herkes müthişti. Usain diğer atletlerle şampanya içerken poz verip fotoğraf çektiriyordu. Megan hep yanındaydı ve onu Lennox ve Yohan ile tanıştırdı. Megan Usain'e ilgi duyuyor. Şu an çok ciddi bir durum yok ortada fakat ikisi çok eğleniyorlar." ifadelerini kullandı.

Bolt bu kulüpteyken özel olarak Nabuchadnezzar şampanyası sipariş etti ve Megan'ın bu fotoğrafları facebook sayfasından paylaşması ikili arasındaki ilişkinin ipuçlarını verdi.

Bolt'un halkla ilişkiler sorumlusu Carole Beckford ise yaptığı açıklamada, "Bolt'un kişisel hayatıyla ilgili yorum yapamayız, istediği kişiyle beraber olabilir." dedi.
Megan da yaptığı açıklamada, "Herhangi birşey konuşmak istemiyorum. İkimiz hakkında kimseye birşey söylemeye hazır değilim." ifadelerini kullandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz