Gündem Haberleri

  Urperten bildiri

  Hürriyet Haber
  20.07.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Dün, gazetelere ve emniyete fakslanan bir bildiri ortalığı karıştırdı. ‘‘Hizbullah-Dilok’’ imzalı bildiride, İslamcı feminist Konca Kuriş'in bir yıl önce kendileri tarafından kaçırıldığı, sorgulandıktan sonra öldürülüp, Gaziantep'te bir kuyuya atıldığı yazıyordu. Polis ve itfaiyenin söz konusu bölgede yaptığı araştırmada 300'den fazla kuyu tespit edildi.

  Mersin'de 1 yıl önce Hizbullahçı oldukları tahmin edilen silahlı 3 kişi tarafından kaçırılan İslamcı feminist Konca Kuriş ile ilgili Gaziantep'te bazı basın kuruluşları ile polise ulaşan ‘Hizbullah - Dilok’ imzalı bildiri, emniyeti alarma geçirdi. 38 yaşındaki Konca Kuriş'in Allah ve Kuran-ı Kerim karşıtı ifadeleri ve Müslümanları şüpheye düşüren eylemleri nedeniyle Hizbullahçılar tarafından kaçırılarak sorgulandığı ve daha sonra infaz edildiği iddia edilen bildiride, Kuriş'in cesedinin Gaziantep Et Balık Kurumu (EBK) yanındaki bir kuyuya atıldığı bildirildi. Bu iddialar üzerine harekete geçen polis EBK yanında bulunan kuyuları kontrol etmeye başladı. Polisin incelemesinde kombina çevresinde 300'den fazla kuyu bulunduğu tespit edildi. Terörle Mücadele, İstihbarat, Güvenlik ve Asayiş ekiplerinini katıldığı arama çalışmalarını Emniyet Müdür Yardımcısı Haşim Tunç yönetti. Kimi su kuyusu, kimi kesimlerde kullanılan ve bir bölümü kapalı olan kuyuları kontrol etmekte zorlanan polis itfaiyeye haber verdi. İtafaiye ekiplerinin de katılımları ile sürdürülen çalışmalarda bölgedeki tüm kuyular kontrol edilmeye başlandı. Aynı yerde geçen yıl da bir kuyu içerisinde elleri ve ayakları tellerle bağlanmış ve tabancayla öldürülmüş bir erkek cesedi bulunmuştu. 5 çocuk annesi Konca Kuriş, 16 Temmuz 1998 tarihinde gece yarısı eşi Orhan ile birlikte kendilerine ait 34 YM 221 plakalı minibüsüyle evlerine dönerken silahlı 3 kişi tarafından, eşi etkisiz hale getirilerek, kaçırılmıştı. Bu tarihten bu yana polisin tüm aramalarına rağmen Kuriş'ten bir haber alınamadı.

  HİZBULLAH-DİLOK İMZASI

  Gazetelere ve polise fakslanan ‘‘Hizbullah-Dilok’’ imzalı basın açıklaması şöyle:

  BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

  Küllü nefsin zaigatül mevt

  Şüphesiz her nefis ölümü tadacaktır...

  İslam düşmanı ve laik-feminist Gonca Kuriş, Allah ve Kuran-ı Kerim karşıtı fiilleri ve söylemleri nedeniyle, HİZBULLAH savaşçıları tarafından geçen yıl kaçırılarak üslerimizde sorgulanmıştır. Dinsiz-Laik TC'nin resmi din söylemleri ile talimatları paralelinde hareket eden ve siyanistlerce de kullanılan Gonca Kuriş, Müslümanları şüpheye sevkedecek fiiliyatlara giriştiği için şeri hükümler gereği cezalandırılmıştır. Bu dinsiz ve imansız kadın suçunu itiraf etmiş ve af talebinde bulunmuştur. Ancak HİZBULLAH İcra Şurası tarafından ibreti alem için idamla cezalandırılması kararlaştırılan iblis-i fani Gonca Kuriş'in bu cezası infaz edilmiştir. Allahsız kadının sorgulanması, itirafları ve cezalandırılması, savaşçılarımız tarafından kaydedilmiştir. Bu pisliğin cesedi Antep Et balık Kurumu yanındaki kuyuya atılmıştır. İsteyen gidip İslam düşmanının geride kalanlarını görebilir. HİZBULLAH savaşçılarının cihatları ve Allah düşmanlarını cezalandırmaları devam edecektir.

  DİN ALLAH'IN OLANA KADAR SAVAŞACAĞIZ

  HİZBULLAH-DİLOK  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı