Ege Haberleri

EGE

  Urla Rotary ve Rotaract’ta bayrak değişimi

  Mehmet KURT / İZMİR, (DHA)
  03 Temmuz 2015 - 01:46Son Güncelleme : 01 Temmuz 2015 - 10:09

  URLA Rotary Kulübü’nde bayrak, Avram Kastro’dan yeni dönem başkanı Ertan Soydan’a geçti. Avram Kastro, Wyndham Grand İzmir Özdilek’te düzenlenen devir teslim töreniyle başkanlık madalyonu ve rozetini yeni dönem başkanı Ertan Soydan’a devretti.

  Törene, Uluslararası Rotary 2440’ncı Bölge Federasyonu Guvernörü Mecit İsce, Gelecek Dönem Guvernörü Lütfi Demir, Geçmiş Dönem Guvernörü Selim Yeğen, Urla Belediyesi eski Başkanı Selçuk Karaosmanoğlu ile bölgeye bağlı çok sayıda kulüp üyesi ve davetli katıldı. Kulüp üyelerine ve konuklara hitap eden Urla Rotary Kulübü Başkanı Ertan Soydan, yönetim kurulu üyeleri ve kulüp üyelerinin de desteğiyle, devraldığı bayrağı daha da yukarılara taşımak için var gücüyle çalışacaklarını ve Kadıovacık Köyü kalkındırma Projesi’ne bu yıl da küresel bağış ile devam edeceklerini dile getirdi.

  Urla Rotaract Başkanı Baran Mercan ise bayrağı yeni dönem Rotaract Başkanı Yasemin Oskay Ferraris’e devretti. Canlı müzik ve danslar eşliğinde devam eden gece pasta kesimi ile sona erdi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı