İZMİR HABERLERİ

Urla Devlet Hastanesine "Anne Dostu Hastane" Unvanı

IHA
28.10.2015 - 18:21Son Güncelleme :

TÜRKİYE'DE 'ANNE DOSTU HASTANE' UNVANI ALAN BEŞ HASTANEDEN BİRİ OLAN URLA DEVLET HASTANESİ'NE SERTİFİKASI TÖRENLE VERİLDİ.

IHA

Türkiye’de ’anne dostu hastane’ unvanı alan beş hastaneden biri olan Urla Devlet Hastanesi’ne sertifikası törenle verildi.
İzmir’de ilk, Türkiye’de ’anne dostu hastane’ unvanı alan beş hastaneden biri olan Urla Devlet Hastanesi, önemli bir başarıya imza attı. Bu başarının ardından, Urla Devlet Hastanesi konferans salonunda sertifika töreni yapıldı. Anne dostu sertifika törenine, İzmir Valisi Mustafa Toprak’ın yanı sıra çok sayıda sağlık çalışanı katıldı. Sertifika ise, Vali Mustafa Toprak tarafından Urla Devlet Hastanesi Başhekimi Adıgüzel Demirel’e takdim edildi.
İzmir Valisi Mustafa Toprak, törende yaptığı konuşmada, projenin hayırlı olmasını diledi. Toprak, "Projenin ilçeye ve ülkeye hayırlı olmasını dileyerek tüm katılımcıların 29 Ekim Cumhuriyet bayramını kutlarım. Türkiye Cumhuriyeti devletimiz sonsuza dek yaşayacaktır. Toplumuzun birliği, kardeşliği ve bütünlüğü çerçevesinde birbirimizin ortaklığı ile birlikte ülkemize yönelen ve yönelebilecek hiçbir olumsuzluğa fırsat verilmeyecektir. Atatürk’ün bize emanet ettiği, bizimde gelecek kuşaklara emanet edeceğimiz şekilde sorumluluk ve yükümlüklerimiz devam edecektir. 72 milyonu sağlık ve huzur içerisinde yaşatmak durumundayız. Yaşam hakkını daha iyi bir ortama taşımamız gerekiyor. Merkezimizde annelerimiz ve çocuklarımız var. Dolayısıyla anne sağlığımız ve çocuk sağlığımız için açılan bu projeler insanlarımızı mutlu huzurlu yaşatmak için yapılan çalışmalardır" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Urla Devlet Hastanesine "Anne Dostu Hastane" Unvanı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 18 21’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Urla Devlet Hastanesine "Anne Dostu Hastane" Unvanı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı