İZMİR HABERLERİ

Urla’da Meslek Edindirme Kursiyerleri Sertifikalarını Aldı

IHA
28.10.2015 - 13:46Son Güncelleme :

İZMİR'İN URLA İLÇESİNDE, MESLEK EDİNDİRME KURSLARINA KATILAN KURSİYERLERİN SERTİFİKALARI TÖRENLE VERİLDİ.

IHA

İzmir’in Urla ilçesinde, meslek edindirme kurslarına katılan kursiyerlerin sertifikaları törenle verildi.
Urla ilçesinde, bazı kurumların girişimleriyle düzenlenen aşçılık, pastacılık ve ev pansiyonculuğu kursuna katılan kursiyerler, programları başarıyla tamamladı. Kursiyerlere sertifikaları ise protokol üyeleri tarafından törenle verildi.
Törende konuşan İzmir Büyükşehir Belediyesi Sosyal ve Projeler Daire Başkanı Dr. Aytuğ Balcıoğlu, "İzmir’imize değerli katkılar sağlamak, üretimden kadınların daha çok yararlanmasını sağlamak ve istihdamı hızlandırmak için büyük bir çalışma içindeyiz. Yüzünüzü hep ileriye dönerek üretimde neler yapabiliriz neler üretebiliriz demeniz bizleri çok heyecanlandırıyor” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Urla’da Meslek Edindirme Kursiyerleri Sertifikalarını Aldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 13 46’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Urla’da Meslek Edindirme Kursiyerleri Sertifikalarını Aldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı