« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ürküten sessizlik

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Baysoy ve arkadaşlarının pes etmesi, futbolcuların boykota başlamasının ardından Karşıyaka’da ‘‘çıt’’ çıkmıyor. Kırca, mevcut yönetimin tıkanan yolunu açmak için formül arıyor.

TATİLDEN SONRA

KSK'de Önder Baysoy yönetiminin kongre kararı alması, futbolcuların 3 Ocak'a kadar antrenmanlara çıkmayacaklarını açıklamasıyla tırmanan krizin ardından başlayan sessizlik camiayı ürkütüyor. Bayram ve yılbaşı tatilinden sonra camia büyüklerini toplantıya çağırmayı planlayan Onur Kurulu Başkanı Özer Kırca, ‘‘Benim gönlüm mevcut yönetimin önünü açmaktan yana’’ dedi.

PİRİŞTİNA ÖRNEĞİ

Yönetimin çok iyi program yaptığını, takımın başarılı sonuçlar almaya başladığını hatırlatan Özer Kırca, ‘‘Ertelenemeyen borçların yarattığı sıkıntı ortada. Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Piriştina'nın şaşırtıcı biçimde bize sahip çıkmasını herkes örnek almalı. Camia, kısa sürede bir şeyler yapmak zorunda. Selçuk Yaşar, üzerine düşeni fazlasıyla yaptı’’ diye konuştu.

BÜTÇE AÇIĞI BÜYÜDÜ

Ender Yorgancılar ise, Carrefour'dan gelecek 500 bin dolarlık reklam gelirinin de bütçeye koyulduğunu vurgulayarak, ‘‘Yaşar'ın girişimine rağmen, para tahsil edilemeyince açık büyüdü. Yönetimin oluşturduğu 300 bin dolarlık portföyün de hepsi toplanamadı. Başkan olacak yöneticinin 100-150 milyar vermesi lazım. Sıkıntılar aşılırsa, bu takım Süper Lig'e çıkacak güçte’’ dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler