Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Üreten yok, tüketen çok

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Futbolculara nefes aldıracak 115 milyar lirayı 3 aydır bulamayanlar kulübün kasasından deplasmanlara gitme sevdasından vazgeçmiyor.

KULÜP ÇİFTLİK Mİ?

Antalyaspor'u yönetenlerin yaptıklarına akıl sır erdiremiyor. Eski yöneticilerden Okan Tunaboylu'nun, ‘‘Hepimiz 50-100 milyar lira katkıda bulunalım’’ önerisine, Antalyaspor'un A.Ş. statüsünde olduğunu hatırlatarak, ‘‘Resmi gelirin dışında kasaya para giremez’’ yanıtı verenler, kulübün bütçesini tüketmeye devam ediyor. Son İstanbulspor deplasmanına da Başkan Vekili Halim Horasan ve yönetici İbrahim Çoksak takımla birlikte gitti.

BİRİ CEVAP VERSİN

Her fırsatta Antalyaspor'un ticari bir kurum olduğunu öne sürenler şimdiye kadar para kazandıracak bir girişimde de bulunmadı. Ancak kulüp kasasından deplasmana gitme sevdasından da vazgeçmedi. Camia, 3 aydır futbolculara biraz olsun nefes aldıracak 115 milyar lirayı bile bulamayanların ‘‘Şimdiye kadar Antalyaspor için cebinizden kaç lira harcadınız, sizin için Antalyaspor'un kasasından kaç lira çıktı’’ sorusuna yanıt vermesini bekliyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz