« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Üras Tekirova'da devrim yapmış"

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman kongre öncesi Antalya Tekirovo Belediye Başkanı ve GATAB Başkanı Yusuf Üras’a büyük destek.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
Orman yeni dönem için Tekovaspor’un başarısına alt yapıdan destek vereceğini belirterek “Antalya’nın en önemli beldelerinden Tekirovaspor’un en önemli olayı futbolu tüm belde halkının sevmesi. Deplasmanlarda ve evlerinde oynadıkları karşılaşmada tribünleri çoluk çocuk kız erkek demeden kadın ağırlıklı taraftarlar izlemeli bir devrimdir. Tekirovaspor Başkanı Yusuf Üras tribünlerde devrim yapmıştır. Üras’ın formülünü Beşiktaş’ta da uygulatacağız. Ve yeni stadımızda tüm tribünrlerde kadınlar olacak” dedi

Beşiktaş kulübü Başkanı Fikret Orman, Tekirova Belediye Başkanı Yusuf Üras’a proje ve hedeflerindeki başarılı çalışmalarından dolayı büyükşehir belediye başkanlığına talip olması gerektiğini ileri sürerek “Ülkemizin Yusuf Üras gibi isimlere ve güçlü beyinlere ihtiyacı var. Tekirova halkının sevgilisi olan Yüsüf Uras’ın projelerinden Beşiktaş olarak yararlanacağız” ifadesini kullandı. Başkan Orman, Yusuf Üras ve Ercan Dönmez'e forma hediye etti. Ziyarete Tekirova Belediyesi Danışmanı Mehmet Saygıner ve Sportif Direktör Ercan Dönmez katıldı.

Bunları da Beğenebilirsiniz