« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ünyespor Başkanlığı'na İrfan Şahin getirildi

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Ünyespor Kulübü Başkanlığına İrfan Şahin getirildi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Şahin, Ünye Belediyespor Kulüp Müdürlüğü'nde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Ünyespor Kulübü başkanlığı görevine getirildiğini söyledi.

Yönetim kurulu oluşturma çalışmalarının devam ettiğini belirten Şahin, şunları kaydetti:
“Kulüp Başkanı olarak bu açıklamayı yapıyoruz. Kulübü sahiplenme noktasında belediye başkanımızla istişare ederek bu konuda bize görev verildi. Bu son görevdi. Bundan sonra ya `tamam' ya `devam' denilecektir. Bu noktada Belediye Başkanımız Ahmet Arpacıoğlu, devam kararı aldı. Zaman kısıtlı, hızlı gelişme oldu. Yönetim kurulu çalışmalarımız devam ediyor. Listemizde genç arkadaşlarımız olacak, iyi yöneticilerimiz olacak, bu şehrin yöneticileri olacak.”

Şahin, Ünyespor'un Teknik Direktörlüğü için Murat Sözkesen ile anlaşmaya varıldığını belirterek, “Futbolda da ses getirecek bir hoca yetiştirmeliyiz diye düşüncemiz vardı. Zor bir dönemden geçiyoruz, çok fazla paramız da yok. Milli futbolcumuz Murat Sözkesen ile teknik direktörlük konusunda kendisini davet ettik, o da bu işi `Söz konusu Ünyespor olunca her şeyin önünde gelir' dedi, kabul etti” diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.