ORDU HABERLERİ

Ünye Kaymakamı Demir'e ziyaretler

AA / Hacer Öztürk
24.02.2016 - 18:00Son Güncelleme :
AA / Hacer Öztürk

ORDU (AA) - Ordu Üniversitesi (ODÜ) Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bünyesinde kurulan Diplomasi Kulübü'nün üyeleri, Kaymakam Mustafa Demir'i ziyaret etti.

Demir, Kamu Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Yard. Doç. Dr. Figen Taşkın başkanlığında gelen kulüp üyelerinden faaliyetler hakkında bilgiler aldı.

Taşkın, üniversite gençliğinin sosyal faaliyetlere ihtiyaç duyduğunu ve bu kapsamda da üniversiteler bünyesinde oluşturulan kulüplerin önemli olduğunu belirterek, "Öğrenciler sosyal faaliyetler için kulüp istiyor. Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesine en iyi yakışacak kulüp, Diploması Kulübüdür diye düşünüyorum. Biz de bu kulübümüzü oluşturduk. Kulüp çerçevesinde uluslararası ilişkilerde diplomatlık yapan arkadaşlarımızı, bürokratik kadrolarımızı Ünye'ye davet edersek ihtiyacımızı giderir ve farklı bir proje olmuş olur. Öğrencilerimiz için de uygulamalı olarak yararlı bir çalışmanın olacağını düşünüyorum" dedi.

Kaymakam Demir ise yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kulübün çalışmalarında başarılar diledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ordu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ordu ilinden Ünye Kaymakamı Demir'e ziyaretler hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2016 tarihinde saat 18 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ünye Kaymakamı Demir'e ziyaretler haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı