NEVŞEHİR HABERLERİ

Ünver’den, halk otobüsü ve okul servis yöneticilerine ziyaret

DHA
29.03.2017 - 17:30Son Güncelleme :
DHA

Sinan KORKMAZER/NEVŞEHİR, (DHA) - BELEDİYE Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir’de faaliyet gösteren Özel Halk Otobüsleri ile okul servislerinin yöneticileri ile bir araya geldi.
Özel Halk Otobüsleri Durak Başkanı Yaşar Esen ve durak çalışanı şoförlerini ziyaret eden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, bir süre sohbet yaptı. Durak çalışanlarının şehir içi taşımacılıkta önemli bir görev yerine getirdiğini belirten Ünver, halkın ulaşım hizmetlerinden sistemli olarak yararlandırılması yönünde vatandaş-şoför işbirliğinin en üst düzeyde ortaya konulmasının hizmet kalitesini de artıracağını kaydetti. Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Düzgün  ve AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz’ün de hazır bulunduğu ziyarette konuşan Nevşehir Özel Halk Otobüsleri Durak Başkanı Yaşar Esen’ de ziyaretten büyük bir mutluluk duyduklarını belirterek, her zaman Nevşehir Belediyesi ile sıkı bir işbirliği içerisinde olduklarını dile getirdi.
Belediye Başkanı Hasan Ünver, daha sonra da Nevşehir’de okul servisi hizmeti sunan yönetici ve şoförlerle de bir araya gelerek, görüş alışverişinde bulundu.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Nevşehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Nevşehir ilinden Ünver’den, halk otobüsü ve okul servis yöneticilerine ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2017 tarihinde saat 17 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ünver’den, halk otobüsü ve okul servis yöneticilerine ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı