NEVŞEHİR HABERLERİ

Ünver’’ Halkımızın İstikrarlı Bir Seçim Yapacağına İnanıyorum’’

IHA
29.10.2015 - 16:14Son Güncelleme :

NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÜNVER 1 KASIM SEÇİMLERİNDE HALKIMIZIN SAĞDUYULU BİR ŞEKİLDE İSTİKRARDAN YANA OY KULLANACAĞINA İNANIYORUM DEDİ

IHA

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver 1 Kasım Pazar günü yapılacak olan 26. Dönem Milletvekilliği Genel seçimlerinde halkımızın sağduyulu bir şekilde istikrardan yana seçim yapacağına inanıyorum dedi.
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver 1 Kasım 2015 Pazar günü yapılacak olan 26. Dönem Milletvekilliği Genel seçimleri öncesinde yaptığı açıklamada halkımızın sağduyulu bir şekilde istikrardan yana bir seçim yapacağına inanıyorum diye konuştu. Ünver, ‘’1 Kasım seçimlerinin Milletimize, memleketimize, ülkemize tüm dünya insanlarına hayırlara vesile olmasını diliyorum. Biliyorsunuz ki hizmet dönemleri istikrar dönemleridir. İstikrarlı yatırımların yapıldığı dönemler istikrarlı hükümetlerin olduğu dönemlerdir. Allah’a şükürler olsun ki bu bizim üçüncü dönemimiz ve bu dönemler içerisinde istikrarlı hükümet sayesinde ilimize neyi planlamışsak almayı başardık. Bakın şurada üç beş aylık istikrarsız bir dönem yaşadık. Maalesef hükümet kurulamadı. Koalisyon arayışları oldu. Şuanda başlamamız gereken stat inşaatına bile başlayamadık. Neden? İşte bürokrasi duruyor, işletmeler duruyor yani herkes önünü görmek istiyor. Onun için istikrarlı bir seçim yapmamız gerekiyor. Ülkemize, milletimize, memleketimize hayırlı olacağını hemşerilerimin sağduyulu bir seçim yapacağına inanıyorum’’ şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Nevşehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Nevşehir ilinden Ünver’’ Halkımızın İstikrarlı Bir Seçim Yapacağına İnanıyorum’’ hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 16 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ünver’’ Halkımızın İstikrarlı Bir Seçim Yapacağına İnanıyorum’’ haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı