"Cenker Tezel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Cenker Tezel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Cenker Tezel

Unutulmayacak şov

Samanta Fox, 18 yıl aradan sonra ikinci kez geldiği Türkiye’de yeniden hayranlarıyla buluştu.

Fox, önceki akşam Yeni Melek Gösteri Merkezi’nde bir konser verdi. 16 yaşındayken Daily Sun gazetesine verdiği üstsüz fotoğraflarla İngiltere’de şöhreti yakalayan şarkıcı, "80s Strike Back" başlıklı etkinlik kapsamında sahnedeydi... Yeni Melek Gösteri Merkezi’ni tıklım tıklım dolduran hayranlarının alkış yağmuru eşliğinde konserine başlayan ünlü yıldız, bitmek bilmeyen performasıyla yıllara meydan okuduğunu bir kez daha kanıtladı.

Gözyaşlarını tutamadı

Önce babası Fahrettin Aslan’ı, hemen ardından da bir trafik kazası sonucu ağabeyi Selçuk Aslan’ı kaybeden Sacit Aslan, uzun aradan sonra önceki akşam eğlenmeye çıktı. Çınar Oteli’ndeki Çınar Restaurant’ta sahne alan Pınar Altınok’u dinlemeye giden Sacit Aslan, gecede duygusal anlar yaşadı. Onu böylesine duygulandıran, eşi Yasemin Kutsi’nin kendisi için seslendirdiği şarkı oldu. Altınok’un davetiyle sahneye çıkan Kutsi, bir anda eşini gözyaşlarına boğdu. Pınar Altınok’u dinlemeye gelenler arasında Semra Özal da vardı. Özal, masasına gelerek şarkı söyleyen Altınok’a gecenin hatırası olarak kendi yaptığı bir çift küpe hediye etti.

Sibel’in ilk daveti

Annesi Emine Gül Sezer Cangüre’nin ölümüyle yıkılan Sibel Can, Londra dönüşü Esma Sultan Yalısı’nda objektiflere takıldı. Annesini kaybettikten sonra ilk kez dışarıya çıktığını söyleyen Can, "Kafamı toplamak için Londra’ya gittim, ama orada bile evden çıkamadım. Tabii ki hayat devam ediyor. Onun istediği gibi giyindim. Alyansı ise parmağımda, ölene kadar çıkarmayacağım" dedi. 40 gün boyunca sahnelere çıkmayacağını söyleyen Can, "Tiyatro sanatçısı olsam daha farklı olurdu. Ağır şarkılardan sonra hareketli şarkılar söylemek gerekiyor. Ben hareketli şarkılar söylemeye hazır değilim" dedi.

30 yıl sonra buluşacaklar

Türk sanat müziğinin divası Bülent Ersoy ile udi sanatçı Coşkun Sabah, 30 yıl sonra aynı sahnede buluşacak. 1976 yılının mayıs ayında birlikte gazinoda ilk kez sahneye çıkan Ersoy ile Sabah, gazino kültürünü devam ettiren son mekan olan Günay Restaurant’ta özel bir program yapacak. Coşkun Sabah’ın besteleriyle 4 ve 11 Şubat tarihlerinde Günay müdavimleriyle buluşacak olan ikili, hem tek tek hem de birlikte sahneye çıkacak. İki özel galanın yemek müziği bölümünde ise Günce sahnede olacak. Günay Restaurant’ta kutlanacak 14 Şubat Sevgililer Günü’nde ise, Türk sanat müziğinin ünlü ismi Ebru Gündeş ile oryantal Tanyeli var.

Sürpriz aşka baskın

Çelik ile evliliğini noktalayan Buket Saygı, arkadaşım dediği mühendis Ali Başak ile önceki akşam sarmaş dolaş objektiflere yakalandı. Başak’la Beyoğlu’nun ara sokaklarında görüntülenen Saygı, sonunda aşkını itiraf etmek zorunda kaldı. Daha önce bir otomobilde birlikte görüldüğü mühendis için "Aramızda aşk yok. Ali benim çok iyi arkadaşım" diyen manken, bu kez "Ali Bey’le aranızda aşk var mı" sorusuna "Belli olmuyor mu" diye yanıt verdi.

Sahnelere dönüyor

Unutulmaz şarkılarını "İşte Öyle Bir Şey" adlı albümünde toplayan Erol Evgin, 20 yıl sonra ilk kez bir lokalde sahne alacak. Sanatçı 3 Şubat akşamından itibaren, cuma geceleri saat 23.00’te Balmumcu The Plaza Hotel Roof Sky Bar’da sevenleriyle buluşacak. Bu programda Evgin’e, piyano, bas gitar, keman, kanun ve perküsyondan oluşan özel grubu eşlik edecek.

Evlilik bitti dostluğa devam

Mine Kalpakçıoğlu, önceki akşam Tansa Mermerci Ekşioğlu’nun doğum günü davetine katıldı. Davete katılanlar arasında eski eşi Sezai Taşkent de vardı. Taşkent ile Kalpakçıoğlu, dostluklarının devam ettiğini göstermek istercesine ayaküstü koyu bir sohbete daldı. Mine Kalpakçıoğlu’nun mini elbisesi ise gecenin en iddialı modellerindendi...

Zorunlu samimiyet

Hande Yener, önceki akşam bir erkek arkadaşıyla Beyoğlu’ndaydı... Arkadaşıyla kol kola yürüyen ünlü şarkıcı, gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı. Yener, buzda kaymamak için arkadaşından yardım aldı.

Sevgilisi yok

Pınar Altuğ’u, sevgilisi Tony yanında olmadan bar ve gece kulüplerinde görmek pek mümkün değil. Ama bu kural önceki akşam bozuldu. Altuğ’u NuPera’da görenlerin gözleri boş yere sevgilisini aradı. Bu kez sadece bir kız arkadaşıyla eğlenmeyi tercih eden sunucu, sevgilisini beraberinde getirmemişti.
X
YAZARIN DİĞER YAZILARI