Ünlüler Yelken Açacak

Hürriyet Haber
21 Eylül 2013 - 01:10Son Güncelleme : 21 Eylül 2013 - 01:28

Vodafone Red Famous Cup Heyecanı, Vodafone ve HTC Sponsorluğunda Başlıyor

Ünlüler Vodafone Red ve HTC İle Bodrum Körfezi'nde Yelken Açacak

Bodrum Marina Yat Kulübü tarafından düzenlenen Vodafone Red Famous Cup Yelken Yarışları, 20-22 Eylül tarihlerinde Vodafone Red ve HTC’nin sponsorluğunda Bodrum’da gerçekleşecek. Sekizinci senesinde Famous Cup’a katılan teknelerde televizyon ve gösteri dünyasından ünlü isimler ve yelken sporcuları bir arada yarışacak. Etkinliğe Engin Altan Düzyatan, Özge Ulusoy, Keremcem, Sinan Çetin, Ivana Sert, Berna Laçin, Billur Kalkavan, Mehmet Aslantuğ, Pascal Nouma, Kaya Çilingiroğlu gibi ünlü isimler katılacak.

Eylül 2013 – Bodrum’da bu yıl sekizinci kez düzenlenen Vodafone Red Famous Cup Yelken Yarışları, 20-22 Eylül 2013 tarihleri arasında, Vodafone Red ve HTC’nin sponsorluğunda gerçekleşecek.

Ülkemizde yelken sporunu ve denizciliği sevdirmek amacıyla sekiz yıldır düzenlenen Vodafone Red Famous Cup Yelken Yarışları, bu yıl da renkli ve heyecanlı mücadelelere sahne olacak. Vodafone Red Famous Cup Yelken Yarışları’nda, aralarında ünlü isimlerin de yer alacağı teknelerdeki ekipler iki gün boyunca parkurları tamamlayarak birbirleriyle yarışacak. Her teknede bir ünlüye verilecek HTC One ile çekilecek kareler, hikayelere dönüştürülecek. Yarış boyunca çekilen fotoğraflardan en iyi hikayeyi oluşturacak tekne ailesi de yarışın ardından HTC One kazanma sansina sahip olacak.

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da etkinliğe televizyon ve sahne dünyasından ünlü isimler renk katacak. Bu yıl etkinliğe katılacak ünlüler arasında Engin Altan Düzyatan, Özge Ulusoy, Keremcem, Sinan Çetin, Ivana Sert, Berna Laçin, Billur Kalkavan, Pascal Nouma, Mehmet Aslantuğ, Kaya Çilingiroğlu gibi isimler yer alıyor.

Vodafone basın odası: www.vodafone.com.tr/VodafoneHakkinda/basin_odasi.php
Bilgi için: RedUnit / Irmak Çiftçi / 0549 763 17 89 / irmak.ciftci@unite.com.tr

Etiketler:

    Sayfa Başı