« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ünlüler hipodroma koşuyor

Aralarında Sergen Yalçın, İbrahim Tatlıses ve Sibel Can’ın da bulunduğu ünlüler, sahip oldukları yarış atlarıyla hipodromlarda boy gösteriyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
İŞ, sanat ve spor camiasındaki ünlüler, birbirleriyle yaşadıkları rekabeti hipodromlara da taşıdı. 4 büyük kulüpte forma giyen tek futbolcu olan Eskişehirsporlu Sergen Yalçın’ın, ’Magic Machine’ isimli safkan İngiliz atı, hipodromların en başarılı atları arasında yer alıyor. Profesyonel boksör Sinan Şamil Sam, 6 safkan İngiliz ve ’Eyyübi’ adlı safkan Arap atıyla hipodromlarda boy gösterirken, sanatçı Sibel Can ’Cans’ adlı safkan İngiliz ile, İbrahim Tatlıses Bilican’, ’Kıskançkız’ ve ’Özhan’ isimli safkan Arap atlarıyla, Osman Yağmurdereli ’Yağmurdereli’ isimli Safkan Arap atıyla yarışlara heyecan katıyor.

Sanatçı Faruk Tınaz da, 9 tane safkan İngiliz ve 4 tane safkan Arap atıyla hipodromdaki çekişmeye ortak olanlardan. Tiyatro oyuncuları Yasemin Yalçın ve İlyas İlbey çifti ise, en çok ata sahip olan ünlüler.

Televizyonlardaki ’itilmiş’ ve ’kakılmış’ tiplemeleri ile izleyicilerin beğenisini kazanan çiftten, İlyas İlbey’e ait 29 tane safkan İngiliz ve 2 tane safkan Arap atları sık sık aldıkları derecelerle ön plana çıkarken, Yasemin Yalçın’ın da ’Doli’ isimli safkan İngiliz atı bulunuyor.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler