Gündem Haberleri

  Ünlü yıldız çalarken yakalandı

  Kasım CİNDEMİR/ WASHINGTON
  15.12.2001 - 02:08 | Son Güncelleme:

  Hollywood'un Altın Küre ödüllü yıldızı Winona Ryder, 5 bin dolarlık giysi çalarken suçüstü yakalandı, 20 bin dolar kefaletle serbest bırakıldı.

  Reçetelik ilaçlar

  OSCAR ödülüne aday gösterilen Altın Küre sahibi Hollywood yıldızı Winona Ryder, Los Angeles'ın en pahalı bölgesi olan Beverly Hills'de, Versace, Prada, D&G gibi lüks markalar satan Saks Fifth Avenue mağazasında yakalandı. Üzerinde 5 bin dolarlık (7.1 milyar lira) giyim eşyası ve reçeteyle alması gereken çeşitli ilaçlar bulunan güzel yıldız, tutuklandı. 30 yaşındaki Winona Ryder 20 bin dolar (28.2 milyar lira) kefaletle serbest bırakıldı.

  3 saat sorgulandı

  Mağaza güvenlik görevlileri Ryder'ı suç üstü yakaladıktan sonra polise haber verdiler. Polis yetkilileri, tam 3 saat sorguladıkları Winona Ryder'ın ‘‘çok kibar’’ davrandığını belirttiler. Ryder, olayla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Ryder, daha önce biri depresyon nedeniyle olmak üzere birkaç kez tedavi altına alınmıştı. Ünlü yıldız, ‘‘Little Women’’ filmindeki performansıyla 1995'te Oscar'a aday gösterilmişti.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı