Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  Ünlü rock grubu düzenilerce projektörle son albümünü tanıttı

  Hürriyet Haber
  22 Ocak 2015 - 15:24Son Güncelleme : 22 Ocak 2015 - 15:25

  Görsel teknoloji tedarikçisi XL Video şirketi, Coldplay'in son albümünün tanıtımı için düzinelerce yüksek parlaklıkta projektörlerle bezeli görsel bir şov tasarladı.

  Bn Miles, Paul Normandale, Misty Buckley ve Phil Harvey'nin müşterek çalışmasıyla oluşturulan şovların amacı sıcak bir atmosfer yaratmak ve izleyiciyi yeni şarkıları paylaşmaya bir adım daha yaklaştırmaktı. Albümün Los Angeles'taki dünya lansmanı için, yaratıcı ekipten tüm alanı ve tüm tavanı çepeçevre kaplayan gezegenvari 360 derecelik bir projeksiyon yaratmaları istendi.

  Royal Albert Hall performansı için Ben Miles projeksiyonların mekanın simgesel akustik mantarlarını kapsayacağını bildirdi. Yıldız Dolu bir Gökyüzü yaratmak için toplamda 62 adet Panasonic PT-DZ21K, 20.000 lümen projektör kullanıldı. Ghost Stories TV Özel'de sekiz yeni alınmış Al I8 medya sunucusunun (dört canlı ve dört yedek) kumanda ettiği 46 Panasonic PT-DZ21K kullanıldı.

  Gösteri, büyük bölümü mekanın tüm zeminine yerleştirilmiş projektörler ile altı 4K yüzeyine eşdeğer tam bir projeksiyon alanının aydınlatıldığı küçük bir orta sahnede gerçekleşti.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı