ANKARA HABERLERİ

Ünlü isimler spiker seçti

Hürriyet Haber
27.03.2017 - 15:57Son Güncelleme :

Saba Tümer, Burcu Esmersoy ve Mirgün Cabas jüri olduğu ANKAmall AVM’nin spikerlik yarışmasında kazanan 12 isim belirlendi.

Hürriyet Haber

ANKAmall AVM’nin düzenlediği spiker yarışmasında, 24 aday finalde ter döktü. Jüri koltuğunda oturan Saba Tümer, Burcu Esmersoy ve Mirgün Cabas kazanan 12 ismi belirledi. 6 kadın ve 6 erkekten oluşan kazananlar bir yıl boyunca ANKAmall TV’nin gönüllü sunucu ve spikeri olarak görev yapacak. Tüm yarışmacıları çok başarılı bulduğunu söyleyen Saba Tümer, “Çok zorlandık ama güzel bir sonuç çıktı” dedi.YENİ NESİL SUNUCU PROFİLİBurcu Esmersoy, karşısında yeni nesil sunucu profilini gördüğünü söyleyerek, “Tüm yarışmacılar yıllardır bu işle uğraşıyormuşçasına doğal ve başarılıydı. Seçmelerde çok zorlandık, heyecan vardı ama bu heyecanlarını hiç kaybetmemelerini diliyorum. Ben yıllardır ekran karşısındayım ama hala çok heyecanlanıyorum” diye konuştu. Mirgün Cabas da, performansları çok beğendiğini ve çok zor bir seçim yaptıklarını ifade etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Ünlü isimler spiker seçti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2017 tarihinde saat 15 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ünlü isimler spiker seçti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı