MERSİN HABERLERİ

Ünlü gök bilimci Derman, öğretmenlere eğitim verecek

DHA
30.03.2016 - 11:31Son Güncelleme :
DHA

ÜNLÜ gök bilimci Prof. Dr. Ethem Derman, Gökyüzü Projesi ile Mersin'de Matematik, Fen ve Fizik öğretmenlerine eğitim verecek.
Ethem Derman, İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca'yı makamında ziyaret etti. Ziyarette Akdeniz İbrahim Rencüzoğulları İlkokulu Müdürü Mine Mavi de yer aldı. Mavi, yürütecekleri projede Prof. Dr. Ethem Derman'ında katkı sunacağını ifade ederek, Matematik, Fen, Fizik öğretmenlerine yönelik olarak bir çalışma yürüteceklerini kaydetti.
Proje ile öğretmenlere ışık kirliliği ile ilgili bilgi verileceğini ifade eden Derman ise projenin içerisinde yer almaktan duyduğu memnuniyetini dile getirdi. Milli Eğitim Müdürü Koca da kurum olarak projeye katkı sunacaklarını söyledi.
MERSİN, (DHA)
(30.03.2016,FOTOĞRAFLI)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden Ünlü gök bilimci Derman, öğretmenlere eğitim verecek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 11 31’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ünlü gök bilimci Derman, öğretmenlere eğitim verecek haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı