Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Ünlü gazeteci Takvim'e yanıt verdi

  Hürriyet Planet
  19.06.2013 - 00:00 | Son Güncelleme: 18.06.2013 - 18:30

  CNN International'da yaptığı programlarla tanınan ünlü haberci Christiane Amanpour, bugün Takvim gazetesinde manşetten yayımlanan hayali söyleşiye Twitter'dan yanıt verdi.

  Amanpour, "Benimle yapılmış SAHTE röportaj yayınladığın için yazıklar olsun @Takvim" diye tweet attı.

  Hayali söyleşiyi yapan Takvim Haber Müdürü Mevlüt Yüksel ise Amanpour'a, yine Twitter üzerinden cevap verdi. Yüksel, "Selam, Christiane. Düzmece röportajı yapan gazeteci benim. Cidden gerçek olduğunu mu düşünüyorsun? Sadece bir iğnelemeydi. Eğer benimle irtibata geçmek istersen, @arwaCNN'dan (CNN İstanbul muhabiri Arwa Damon) rica et" diye İngilizce tweet attı.

  Yüksel ardından da Türkçe olarak ekledi:

  "Amanpour hanım Takvim'e, dolayısı ile bana yanıt vermiş. Biz de kendisine yanıtı verdik. Umarım anlamıştır."

  TAKVİM MANŞET YAPMIŞTI

  Takvim gazetesi, "Kirli itiraf!" başlığıyla yayınladığı hayali söyleşiyi, "Gezi eylemlerini çarpıtarak Türkiye'yi savaş bölgesi gibi gösteren CNN International'ın ünlü sunucusu Christiane Amanpour, Takvim'e konuştu: Her şeyi para için yaptık" şeklinde duyurmuştu.

  İç sayfadan devam eden söyleşinin son bölümünde ise okuyuculara şu not iletilmişti: "CNN, Gezi Parkı olaylarını tüm dünyaya yalanlarla duyurdu. Biz de affınıza sığınarak CNN'in anlayacağı dilden bir asparagas haber yaptık. Mevlüt Yüksel'in Christiane Amanpour röportajı gerçek dışıdır..."

  Ünlü gazeteci Takvime yanıt verdi

  Ünlü gazeteci Takvime yanıt verdi

  Takvim'in bugünkü manşeti

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı