Dünya Haberleri

DÜNYA

  Ünlü blogger trajik şekilde öldü

  Hürriyet Haber
  22 Haziran 2017 - 17:08Son Güncelleme : 22 Haziran 2017 - 17:47

  Sosyal medyada yüz binlerce takipçisi bulunan Fransız blogger Rebecca Burger, evinde krema sıkmaya yarayan bir cihazın patlaması sonucunda hayatını kaybetti. Sosyal medyada cihazla ilgili büyük bir tartışma yaşandı.

  Sağlık yaşam ve fitness blogger’ı Rebecca Burger’ın trajik ölümü sosyal medyayı sarstı. 33 yaşındaki Fransız blogger’ın evde gazla çalışan bir krema sıkma makinesinin patlaması sonrasında öldüğü belirtildi.

  Ünlü blogger trajik şekilde öldü

  Facebook, Instagram ve YouTube’da 200.000’i aşkın takipçisi olan Rebecca’nın elinde şişenin patladığını açıklayan ailesi, “Şişenin bir parçası göğsüne saplandı ve kalp krizini tetikledi. Rebecca evinde hayatını kaybetti” dedi.

  Ünlü blogger trajik şekilde öldü

  Ünlü bloggerın ölümüne neden olan cihaz... 

  Aile, Rebecca’nın ölümüne neden olan cihazın da fotoğrafını paylaşırken ürünün hatalı olduğunu ve toplatılması gerektiğini duyurdu. Krema sıkma makinesindeki sifon kısmının ölüme sebep olduğu kaydedilirken Fransız spor giyim markası Women’s Best, sosyal medya üzerinden “Sporcularımızdan biri olan Rebecca Burger’ın trajik bir biçimde öldüğünü üzülerek söylemek isteriz” ifadesini kullandı.

  Ünlü blogger trajik şekilde öldü

  Etiketler: Fransız , blogger , Blog
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı