Teknoloji Haberleri

  Ünlü anime serisinin oyunu için geriye sayım

  LEVEL
  05.01.2016 - 10:11 | Son Güncelleme:

  Attack on Titan son derece başarılı manga ve anime serisinin ardından bu defa da konsollarımızda kendisine yer arıyor.

  Eğer manga ve anime kültürüne meraklıysanız Attack on Titan son yılların en keyifli anılarından bazılarına ev sahipliği yapıyor olmalı sizler için. Hayatına ilk defa 2009 yılında, Hajime Isayama tarafından çizilen bir Manga olarak başlayan, daha sonra anime, sonra da film olarak hayatına devam eden Attack on Titan'ın oyununa ait görseller de harika gözüküyor.

  Ünlü anime serisinin oyunu için geriye sayım

  Hajime Isayama tarafından yaratılırken 65 sayfalık bir one-shot olarak tasarlanan, ardından ilgi görmesinin ardından 15 cilte ulaşan anime, yüz yıl kadar önce aniden ortaya çıkan devler sebebiyle kendini yüksek duvarlarla çevrilmiş şehirlerin içine hapseden insanların günün birinde 50 metreden daha uzun bir Titan'ın ortaya çıkması ile yaşadığı korku ve çaresizliği anlatmakta. Isayama bu şehirleri yaratırken Almanya'daki Nördlingen şehrinden esinlenmiş ve serinin başarısı üzerine 2013'te 25+5 bölümlük bir anime serisi çekilmişti. Ayrıca bu anime 2016 yılında kaldığı yerden devam edecek.

  Ünlü anime serisinin oyunu için geriye sayım

  Filmin geçtiğimiz aylarda iki bölüm halinde sinemalarda görterilen live action filmi ise beklentileri karşılamayı bir tarafa bırakın, çok kötü eleştiriler aldı.

  Koei Tecmo tarafından PS4 ve PS3'e özel olarak geliştirilen, önümüzdeki ay satışa sunulacak olan oyun 10 farklı oynanabilir karaktere ev sahipliği yapacak. Genel hatlarıyla animenin ilk sezonunu takip edecek olan oyunda farklı sonlar ve farklı kararlar sonucu hikayenin değiştiğini de görme fırsatımız olacak.

  Etiketler: konsol
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı