KOCAELİ HABERLERİ

Üniversiteli sigortacılarla tecrübelerini paylaştılar

DHA
31.03.2017 - 15:25Son Güncelleme :
DHA

İZMİT(Kocaeli), (DHA) - KOCAELİ Üniversitesi Kandıra Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık Programı öğrencilerine "Mesleki Sohbetler" projesi kapsamında Sigorta Cini yöneticileri mesleki tecrübelerine aktardı.

Sigorta Cini yöneticileri Kocaeli Üniversitesi Kandıra Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık Programı öğrencileriyle bir araya geldi. Sigorta Cini ile Mesleki Sohbetler adlı proje dahilinde düzenlenen sohbete, sigortacılık öğrenimi gören öğrenciler katıldı. Proje kapsamında sohbet sırasında sektörde kariyer yapmak isteyen öğrencilere yol gösterecek bilgiler aktarıldı. Öğrencilere bilgilendirici bir sunum yapan Sigorta Cini yöneticileri, sunumun ardından öğrencilerin sektör hakkındaki sorularını yanıtladı. Sigortacılık bilincini geliştirmek ve sektöre katkı sağlamak amacıyla hayata geçirilen proje kapsamında başarılı öğrencilere staj imkanı da sağlanacak.

Sigorta Cini CEO'su Pieter-Bas Vos sosyal sorumluluk bilinciyle projeyi hayata geçirdiklerini belirterek, "Meslek yüksek okullarında okuyan öğrencilere rol model olmayı hedeflediğimiz bu proje sayesinde sektör ve sektörün gelecekteki temsilcileri arasında bir köprü görevi görüyoruz. Aynı zamanda başarılı öğrencilere staj imkanı da sağlayacağız" dedi. 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kocaeli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kocaeli ilinden Üniversiteli sigortacılarla tecrübelerini paylaştılar hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 15 25’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Üniversiteli sigortacılarla tecrübelerini paylaştılar haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı