Ege Haberleri

EGE

  Üniversiteli kıza ormanda tecavüz

  Taylan YILDIRIM / İZMİR (DHA)
  11.08.2009 - 00:00 | Son Güncelleme: 10.08.2009 - 21:21

  İzmir’de üniversite öğrencisi S.K., kendisine yardım edeceğini söyleyerek otomobiline alan A.P.’nin ormanlık alanda tecavüzüne uğradı.

  Ankara Üniversitesi’nde eğitim gören S.K., üç kız arkadaşıyla Alsancak’ta eğlendikten sonra evine gitmek için yola çıktı. Mustafa Kemal Sahil Bulvarı üzerinde yürüyerek evine giden S.K., denizi seyrederken dalgınlıkla elindeki telefonu mazgala düşürdü.

  Bıçakla tehdit etti

  S.K. ve arkadaşları, çabalarına rağmen mazgaldan telefonu çıkartamayınca çevreden araç gereç almak için yardım istemeye başladı. Bu sırada yanlarına gelen A.P. (19), otomobilinde gerekli araçların bulunduğunu istemeleri halinde onları verebileceğini söyleyerek S.K.’yle (23) arkadaşlarının yanından ayrıldı.  İddiaya göre malzemeleri verme bahanesiyle S.K.’yi aracına alan A.P., bıçakla genç kızı tehdit ederek etkisiz hale getirdikten sonra Narlıdere Mezarlığı yakınlarındaki ormanlık alana götürdü. A.P., burada öldürülme korkusuyla kendisine karşı koyamayan genç kıza tecavüz ettikten sonra evlerinin bir sokak arkasına götürerek bıraktı. Yaşadığı dehşetin ardından uzun süre kendisine gelemeyen S.K., polise başvurdu.

  Yeniden buluşmak istedi

  Olayla ilgili araştırmaların sürdüğü sırada polis ekiplerini arayan S.K., kendisine tecavüz eden A.P.’nin olay sırasında numarasını aldığı cep telefonundan aradığını ve buluşmak istediği bilgisini verdi. Ekiplerle işbirliği yapan S.K.’nin, alışveriş merkezinde buluşmak üzere randevu verdiği A.P., polislerce yakalandı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı