GeriBasketbol Üniversiteler Gençlik'ten 2 hazırlık maçı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Üniversiteler Gençlik'ten 2 hazırlık maçı

Üniversiteler Gençlik'ten 2 hazırlık maçı
refid:21494765 ilişkili resim dosyası

Üniversiteler Gençlik ve Spor Kulübü geçtiğimiz hafta sonu Kayseri'de kamp yapan Zirve Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü ile 2 hazırlık maçı yaptı.

Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi’nin Kayseri temsilcilerinden Üniversiteler Gençlik ve Spor Kulübü geçtiğimiz hafta sonu Kayseri'de kamp yapan Zirve Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü ile 2 hazırlık maçı yaptı. Maçların ilki 84-87 ikincisi ise 99-105’lik skorla sonuçlandı.

Maçlardan sonra değerlendirme yapan Antrenör-Oyuncu Hasan Aksoyak; "Son derece verimli bir hafta sonu geçirdik. İlimizde kamp yapan ve bu sezon aynı gurupta yer alacağımız Zirve Üniversitesi ekibiyle 2 adet hazırlık maçı yapma şansı bulduk. Maçların ikiside son ana kadar çok çekişmeli ve zevkli geçti. Skor ne olursa olsun sonuçta kazanan basketbol ve dostluk oldu.Rakibimiz bize göre lige daha hazır bir durumda; boy ortalamalarıda bizden çok uzun bunun avantajını iyi kullandılar.Oynadığımız bu maçlar sayesinde şuana kadar yapmış olduğumuz antrenmanların ne derece faydalı olduğunu ve teknik -taktik anlamda eksikliklerimiz i görme şansı yakaladık.Önümüzde lige kadar yaklaşık 45 günlük uzun bir süreç daha var.Bu süre zarfında mümkün oldukça fazla sayıda hazırlık maçı yaparak lige hazır girmek istiyoruz. Gerçekten çok güçlü ve kaliteli takımların yer aldığı bir gurupta bulunuyoruz. Bu guruptaki amacımız bir sürpriz yaparak ilk 3 içerisinde yer almak olacaktır.Hafta sonu bizimle maç yapan Zirve Üniversitesi Antrenör ve Sporcularına çok teşekkür ediyor bu sezon ligde başarılar diliyorum." dedi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle