HAKKARİ HABERLERİ

Üniversiteden Belediyeye Ziyaret

IHA
26.10.2015 - 18:14Son Güncelleme :
IHA

Hakkari Üniversitesi yönetiminden oluşan heyet, Hakkari Belediye Başkanlığı’nı ziyaret etti.
Hakkari Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erdoğan Bada, Genel Sekreter Şanser Kutluk, Rektör Danışmanı Halil Atalay, İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Namık Güzel, Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Hasan Ağıl ve Şube Müdürü Bedel Tekin’in aralarında bulunduğu altı kişilik heyet, Hakkari Belediye Başkanlığı’nı ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette üniversite heyeti, Belediye Eş Başkan Vekili Nazmi Çuşkon ve Eş Başkan Yardımcısı Behçet Kanat ile eş başkanlık makamında görüştü. Gerçekleşen görüşmede ziyaretin kurumlar arası diyalogları geliştirilmek ve etkileşimlerde bulunulmak istendiği belirtildi.
Ziyaret sonunda Eş Başkan Vekili Nazmi Çuşkon ve Eş Başkan Yardımcısı Behçet Kanat, heyetin ziyaretlerinden memnun kaldıklarını dile getirdi.
Ayrıca heyet tarafından Belediye Eş Başkan Vekili Nazmi Çuşkon’a içerisinde kitap seti ve kalem bulunan bir paket hediye edildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hakkari haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Hakkari ilinden Üniversiteden Belediyeye Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 18 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Üniversiteden Belediyeye Ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı