KIRIKKALE HABERLERİ

Üniversitede 'Motivasyon İkizleri' semineri

DHA
26.04.2017 - 11:37Son Güncelleme :
DHA

Erhan GÖĞEM/KIRIKKALE, (DHA)- KIRIKKALE Üniversitesi Damla Topluluğu tarafından 'Motivasyon İkizleri İle Gelecek Sizlerle Gelecek, Hayatını Seç' semineri düzenlendi. Üniversite Mavi Salonu'nda gerçekleşen seminere çok sayıda öğrenci, Erciyes Üniversitesi Damla Topluluğu ekibi ve Damla Topluluğu Genel Koordinatörü İlyas Tan katıldı.
Seminerde, motivasyon ikizleri Mustafa ve Kemal Altıntaş, kendilerine özgü bir anlatım ile katılımcı gençleri eğlendirirken düşündüren,  düşündürürken de manevi duygu vererek  farkındalık yaratmayı amaçladılar. Güncel olaylar ve dünya teknolojileri hakkında öğrencilere sorular sorup, onları düşünmeye sevk eden motivasyon ikizleri, "Farklı olun ve fark yaratın. Fark yaratın ki hem kendinize, hem de vatanınıza bir katma değer sağlamış olun" dedi.
Öğrencilere hayal kurmalarını, bundan da asla vazgeçmemelerini belirten motivasyon ikizleri, "Bu salonlarda siz değerli gençlerimizle konuşmalar yapmak için tam 12 yıl bekledik. Biz hayallerimizi gerçekleştirdik. Peki sizin hayalleriniz nedir?. Hayatın peşinden mi, yoksa hayatınızın peşinden mi gideceksiniz?" sorularını yöneltip, "Çok okuyun, çok araştırın ve çok sorgulayın" dediler.
FOTOĞRAFLI
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırıkkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırıkkale ilinden Üniversitede 'Motivasyon İkizleri' semineri hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Nisan 2017 tarihinde saat 11 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Üniversitede 'Motivasyon İkizleri' semineri haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı