ANTALYA HABERLERİ

Üniversitede çocuk şenliği

DHA
26.04.2017 - 10:33Son Güncelleme :
DHA

 

Erol AKKIR/ANTALYA, (DHA) - AKDENİZ Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Topluluğu tarafından 'Çocuk Şenliği' düzenlendi.

Turizm Fakültesi Şenlik Alanı'nda düzenlenen şenlik, Sevgi Evleri'ndeki çocukların katılımıyla gerçekleştirildi. Üniversite öğrencilerinden Bilgehan Od ve Muhammed Şefik Yılmaz'ın başlattığı, gençleri ve çocukları zararlı alışkanlıklar konusunda bilinçlendirmeyi, onları sportif etkinliklere yöneltmeyi amaçlayan 'Maddeye Bağlanma Spora Bağlan' adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamındaki şenlik, renkli görüntülere sahne oldu. Etkinlikler kapsamında üniversitede faaliyet gösteren Kitap Topluluğu'nun çocuklara kitap dağıttı. Proje sorumlusu Bilgehan Od, proje ekibi olarak Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği, dünyada ilk ve tek çocuk bayramını sportif etkinliklerle kutlayarak çocuklara örnek olabilmeyi hedeflediklerini kaydetti.

FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Üniversitede çocuk şenliği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Nisan 2017 tarihinde saat 10 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Üniversitede çocuk şenliği haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı