ADIYAMAN HABERLERİ

Üniversite personeline etkili konuşma eğitimi

DHA
30.03.2016 - 13:44Son Güncelleme :
DHA

Mahir ALAN/ADIYAMAN, (DHA)- ADIYAMAN Üniversitesi idari personeline Hizmet İçi Eğitim kapsamında Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Nazife Karadağ tarafından ‘Etkili Konuşma Teknikleri’konulu eğitim verildi.

Adıyaman Üniversitesi’nde çeşitli idari bilimlerinde çalışan personellerin katıldığı eğitimde Yrd. Doç. Dr. Karadağ, konuşmanın tanımını yaparak önemine değindi. Ardından etkili ve güzel konuşmanın ilkelerini anlatan Karadağ, konuşma yanlışlarını, konuşturmayı oluşturan etmenleri, konuşma sanatını, etkili konuşmayı örnekleriyle açıklayarak tepki gösterilmemesini ve yaklaşım gösterilmesi gerektiğini ifade etti. Çatışmaların işbirliğine dönüştürülmesi gerektiğini söyleyen Karadağ konuşmaya açık bir kafayla yaklaşmak için eylem planının üzerinde durdu.FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adıyaman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adıyaman ilinden Üniversite personeline etkili konuşma eğitimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 13 44’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Üniversite personeline etkili konuşma eğitimi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı