MALATYA HABERLERİ

Üniversite Konferansları’na İnönü Üniversitesi Ev Sahipliği Yaptı

IHA
20.10.2015 - 15:16Son Güncelleme :

KONFERANSTA KONUŞAN TÜBA ÜYESİ PROF. DR. BEKİR ÇETİNKAYA'YA SİVİL HAVACILIK YÜKSEKOKULU MÜDÜRÜ VE KİMYA BÖLÜM BAŞKANI PROF. DR. BÜLENT ALICI, PLAKET VE HEDİYE TAKDİM ETTİ.

IHA

Türkiye Bilimler Akademisi (TÜBA) tarafından her yıl ’Üniversite Konferansları’ üst başlığıyla düzenlenen etkinliklerden birine de İnönü Üniversitesi ev sahipliği yaptı.
Fen-Edebiyat Fakültesi Süreyya Aybar Konferans Salonu’ndaki "Kimyasal, Ekolojik ve Ekonomik Yönüyle Çözgenler" başlıklı konferansa Sivil Havacılık Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Bülent Alıcı, Fen-Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Bayram Şahin, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı. Konferansta konuşan TÜBA Üyesi Prof. Dr. Bekir Çetinkaya, sürdürülebilir kimya ve gerekliliği, kataliz, bir tepkimede çözgenin gerekliliği, alternatif çözgenler arasında suyun yeri, suda tepkime gerçekleştirmenin koşulları, suda çözünen kompleksler, katalitik uygulamalar ve sonuçları hakkında detaylı bilgiler verdi. Katılımcılardan gelen soruları da yanıtlayan Prof. Dr. Bekir Çetinkaya’ya, Sivil Havacılık Yüksekokulu Müdürü ve Kimya Bölüm Başkanı Prof. Dr. Bülent Alıcı tarafından plaket ve hediye takdim edildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden Üniversite Konferansları’na İnönü Üniversitesi Ev Sahipliği Yaptı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 20 Ekim 2015 tarihinde saat 15 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Üniversite Konferansları’na İnönü Üniversitesi Ev Sahipliği Yaptı haberi güncellenecektir.

MALATYA NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  05:44
 • Guneş
  07:28
 • Öğle
  12:32
 • İkindi
  15:00
 • Akşam
  17:15
 • Yatsı
  18:47
Sayfa Başı